NVIDIA na targach Gamescom

Call of Duty: Black Ops III, wirtualna rzeczywistość, DirectX 12, SHIELD i wiele innych innowacji na targach Gamescom.

W tym tygodniu myśli wszystkich graczy komputerowych kierują się w jedną stronę – ku największym targom gier Gamescom w Kolonii. Stoisko firmy NVIDIA numer C40/B41 w hali 8 znajduje się w samym centrum wydarzeń. Odwiedzający stoisko są jednymi z pierwszych osób, które mogą sprawdzić jak prezentuje się tryb multiplayer w najnowszej produkcji Activision, grze Call of Duty: Black Ops III, i sprawdzić nowy system poruszania się, narzędzia umożliwiające odpowiednie przygotowanie gracza do walki oraz różnice pomiędzy poszczególnymi klasami specjalistów, dysponujących unikalnymi broniami i umiejętnościami.

Kolejna atrakcja, to od dawna wyczekiwana przez fanów gra Tom Clancy's Rainbow Six: Siege od Ubisoft. Najnowsza odsłona serii firmowanej nazwiskiem Toma Clancy’ego to taktyczna strzelanina kładąca nacisk na współpracę pomiędzy graczami. Odwiedzający stoisko NVIDIA poznają nowy tryb gry, wykorzystując do zabawy karty graficzne NVIDIA GeForce GTX 980 Ti. Otrzymują również zaproszenia do zamkniętych testów beta, które rozpoczną się już wkrótce.

Na targach Gamescom swój europejski debiut zaliczyła także konsola NVIDIA SHIELD z systemem Android TV, oferująca takie funkcje jak obsługę rozdzielczości 4K, strumieniowanie gier PC oraz oczywiście najnowsze gry dla systemu Android.