NZXT Tempest - król przepływu powietrza

Tajwańska firma NZXT przedstawiła nową obudowę o nazwie Tempest. Urządzenie, które jest określane przez producenta jako "król przepływu powietrza", wyposażono aż w sześć wentylatorów.

NZXT Tempest to obudowa typu mid-tower, przeznaczona przede wszystkim dla graczy - pozwala na skorzystanie z płyt ATX, MICRO-ATX, BABY AT i E-ATX oraz wyposażona została (opcja) w 500-watowy zasilacz. Mierzy ona 211,5 x 521,5 x 562 mm, waży 11,2 kg (bez zasilacza) i może pomieścić osiem 3,5-calowych dysków twardych. Co ciekawe, urządzenie wyposażone zostało aż w sześć wentylatorów (przednia ścianka: 2 x 120 mm (Niebieskie LED), górna ścianka: 2 x 140 mm, tylna ścianka: 1 x 120 mm, boczna ścianka: 1 x 120 mm (Niebieskie LED)), co ośmieliło producenta do stwierdzenia, że urządzenie to prawdziwy "król przepływu powietrza". Warto też wspomnieć o wyprowadzonym na górze panelu z wejściami E-SATA/USB.

NZXT Tempest

NZXT Tempest

"Skuteczny przepływ powietrza jest kluczowy elementem przy projektowaniu wysokiej jakości obudów przeznaczonych dla graczy. Dzięki niemu wszystkie komponenty są zdolne do pracy na swoim optymalnym poziomie" - powiedział Johnny Hou z NZXT. "Dzięki systemowi składającemu się z sześciu wentylatorów stworzyliśmy "króla przepływu powietrza". Kombinacja zdolności chłodzenia, miejsca oraz możliwości stworzenia ogromnej pojemności powoduje, że nowa obudowa to najlepsze w swojej klasie rozwiązanie dla entuzjastów oraz graczy" - dodaje Hou.

Nowa obudowa została wyceniona na 99 USD. Do sprzedaży powinna trafić na początku kwietnia.

Więcej informacji: NZXT.


Zobacz również