Na Forum o monitorach

Jeśli zawsze chcieliście dowiedzieć się wszystkiego o monitorach, to teraz jest najlepsza ku temu okazja - już w najbliższy poniedziałek, w godzinach 11.00 - 12.00, na pytania dotyczące monitorów będzie odpowiadał na naszym Forum Bartłomiej Michalski z firmy AOC.

Nasz nowy ekspert z pewnością będzie w stanie odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania związane z wyborem, konfiguracją, czy właściwym użytkowaniem monitorów. Jaki monitor wybrać? Jak rozwiązać problemy z tymi urządzeniami? Które monitory są odpowiednie do Waszych potrzeb - LCD czy CRT - Bartłomiej Michalski na pewno będzie w stanie Wam pomóc...

Przedstawiciel firmy AOC będzie do Waszej dyspozycji w najbliższy poniedziałek - od 11.00 do 12.00.

Gorąco zapraszamy do dyskusji - pytania do eksperta prosimy publikować w tym forum (możecie to robić już teraz). Wszystkim zainteresowanym uczestnictwem w spotkaniu przypominamy, że prawo publikacji na Forum własnych pytań i wypowiedzi uzyskuje się po uprzedniej rejestracji .

Jeśli z jakiegoś powodu nie będziecie mogli uczestniczyć w najbliższym spotkaniu, to nic straconego. Nasze forumowe spotkania z ekspertem będą miały charakter cykliczny i odbywać się będą w każdy poniedziałek.

Forum Ekspert AOC odpowiada

Uwaga: w strukturze Forum postanowiliśmy też wydzielić specjalną sekcję - "Nasi eksperci". Mamy nadzieję że zwiększy to przejrzystość pozostałych kategorii i przyczyni się do łatwiejszego znalezienia przez Was odpowiedniego Forum.


Zobacz również