"Na Przekór, historia zeeka i Starxo” - film o polskich mistrzach świata VALORANT. Gdzie obejrzeć?

Już w najbliższą niedzielę, 15 maja premierę będzie miał film "Na Przekór, historia zeeka i Starxo”. Poznamy w nim historię polskich mistrzów świata VALORANT. Podpowiadamy, gdzie obejrzeć film.

Na przekór, historia zeeka i Starxo (fot. VALORANT)

Film dokumentalny "Na Przekór, historia zeeka i Starxo” opowie historię polskich mistrzów świata VALORANT. Poza samymi bohaterami, w materiale zobaczymy znane twarze polskiej sceny gamingowej - graczy, trenerów, streamerów oraz komentatorów. Seans jest także idealną okazją dla wszystkich, którzy chcą zrozumieć fenomen esportu i zobaczyć, że spędzanie godzin przed ekranem nie zawsze jest marnowaniem czasu i może być drogą do sukcesu.

W oficjalnym komunikacie możemy przeczytać:

Film poświęcony tej dwójce jest świadectwem ciężkiej pracy, wzlotów i upadków w drodze na szczyt. Jest też swoistym ukłonem w stronę polskiej społeczności VALORANT, która stworzyła fundamenty dla tej dwójki, by w walce o międzynarodowe trofea dodawać im wiatru w żagle. Dla obecnych oraz przyszłych graczy film jest szansą na poznanie niesamowitej historii mistrzów świata z naszego kraju i ponownego doświadczenia emocji związanych z najważniejszymi wydarzeniami z ich kariery jak i prywatnego życia.

Film "Na Przekór, historia zeeka i Starxo” będzie miał swoją premierę w niedzielę, 15 maja o godzinie 13:00. Będzie go można obejrzeć na YouTube, na kanałach Riot Games oraz VALORANT Polska.

Zobacz również:

Zobacz także: EA Sports FC - sprawdź co wiemy o następcy serii FIFA. Data premiery, platformy, tryby