Na kłopoty z grami...

Masz problemy z grami CD Projektu? Nie wiesz co robić? Odwiedź nowouruchomiony internetowy system pomocy technicznej oferujący bazę rozwiązań problemów występujących w trakcie użytkowania gier tego wydawcy.

Baza zawiera rozwiązania i porady dotyczące praktycznie wszystkich gier wydanych przez CD Projekt i jest na bieżąco uaktualniana. Dodatkowo, system internetowej pomocy technicznej został wzbogacony o instrukcje instalacji sterowników producentów najpopularniejszych kart graficznych i dźwiękowych oraz sterowników DirectX. Wszystkie rozwiązania można oceniać pod kątem przydatności i przejrzystości, a dla użytkowników cdprojekt.info i osób rejestrujących gry wprowadzono dodatkowe ułatwienie - formularz automatycznie uwzględniający zarejestrowane przez danego użytkownika gry.

Na łamach serwisu będą też publikowane, nadsyłane przez użytkowników propozycje rozwiązań określonych problemów. W nowym serwisie nie zabrakło również intuicyjnego systemu wyszukiwania, który pozwala na szybkie znalezienie rozwiązań problemów związanych z wybraną grą.

Bazę problemów i rozwiązań Pomocy Technicznej można znaleźć pod adresem:

http://www.cdprojekt.info/pomoc.asp


Zobacz również