Na kolejowym szlaku

Firma Take Two ogłosiła, że jeszcze w tym roku wyda Railroad Tycoon 3 - kolejną część, niezwykle popularnej serii symulacji ekonomicznych polegających na zarządzaniu przedsiębiorstwem kolejowym.

Po raz pierwszy w historii serii gracze będą mieli okazję budować swoje imperium w trójwymiarowej oprawie graficznej, a akcja gry będzie toczyć się od początku złotej ery kolei parowych aż do czasów współczesnych. Zasady gry nie uległy zmianie i wciąż głównym zadaniem gracza jest zbudowanie własnego imperium kolejowego, które będzie w stanie konkurować i w końcu pokonać inne obecne na rynku linie kolejowe.

Podczas dwudziestu pięciu oferowanych w grze kampanii gracze będą musieli połączyć torami kolejowymi największe miasta i przewozić między nimi określone w zadaniach ładunki. Railroad Tycoon 3 oferuje 40 różnorodnych modeli lokomotyw, trzydzieści pięć rodzajów ładunków oraz 150 rodzajów budynków przemysłowych. Premiera gry w wersji na PC będzie miała miejsce prawdopodobnie pod koniec bieżącego roku.


Zobacz również