Na otarcie łez

Na pocieszenie dla fanów Gwiezdnych Wojen, oczekującym na opóźniającą się premierę gry Star Wars Galaxies: Imperium Divided, producenci opublikowali szczegółowe informacje na temat przygotowywanej właśnie specjalnej, kolekcjonerskiej edycji gry.

Nakład Star Wars Galaxies: Imperium Divided w wersji kolekcjonerskiej wyniesie zaledwie 75 000 sztuk i, jak zapowiada wydawca, w tej wersji gra nie będzie już nigdy wznawiana, a gadżety nie będą dostępne oddzielnie. Choć wydawca nie ustalił jeszcze ceny kolekcjonerskiej edycji, wiemy dokładnie, co znajdzie się pudełku poza pełna wersją gry.

Nabywcy kolekcjonerskich edycji Star Wars Galaxies: Imperium Divided znajdą więc w swoich pudełkach z grą książkę zawierającą niemal wszystkie szkice i projekty graficzne, które powstawały podczas pracy nad grą. W pudełku znajdzie się również szczegółowo odwzorowana figurka przedstawiająca kobietę z rasy Zabrak z rusznicą laserową oraz naszywki z logo Star Wars Galaxies. W pudełku znajdzie się też instrukcja z autografami członków zespołu pracującego nad przygotowaniem tego tytułu wraz z bliżej nieokreśloną niespodzianką. Zestaw kolekcjonerski uzupełnią znaczki na szpilkach, przedstawiające insygnia zarówno rebeliantów, jak i wojsk imperialnych.


Zobacz również