Na poczcie oglądając reklamy skorzystasz z darmowego bezprzewodowego Internetu

Poczta Polska udostępni w 100 wybranych placówkach bezprzewodowy darmowy dostęp do Internetu. Z oferty tej będzie można korzystać do 18 listopada.

W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy Poczta Polska wprowadziła szereg przydatnych rozwiązań przeznaczonych dla internautów. Jej najnowsza inicjatywa to kolejny ukłon w ich kierunku. Tym razem chodzi o 3-miesięczny program pilotażowy, w ramach którego na terenie 100 placówek zostanie udostępniony darmowy, bezprzewodowy Internet.

"Zależało nam na tym, by zapewnić darmowy dostęp do internetu szerokiemu gronu klientów Poczty Polskiej. To na razie program pilotażowy i potrwa do 18 listopada" – powiedział Bogdan Andrzejewski, dyrektor Biura Zarządzania Siecią i Klienta Indywidualnego w Poczcie Polskiej.

Zobacz również:

  • „Wyłudzenie na PIT” pod szyldem Poczty Polskiej

Program został uruchomiony we współpracy z siecią Plus oraz firmą Moben, rozwijającą metody wyświetlania reklam. Oznacza to więc, że aby skorzystać z darmowego hot-spotu będziemy musieli pogodzić się z tym, iż "co jakiś czas na ekranie urządzenia klienta wyświetlana będzie reklama, która sfinansuje dostęp do sieci".

Aby połączyć się z hot-spotem musimy wybrać sieć o nazwie „Poczta Polska” (nie wpisujemy hasła). Oczywiście niekoniecznie musimy przebywać w tym czasie w placówce Poczty Polskiej.

Lista objętych pilotażowym programem placówek Poczty Polskiej.