Na ratunek!

Firma TopWare Poland poinformowała, że do sklepów na terenie całej Polski trafiła druga odsłona symulacji zarządzania ośrodkiem antykryzysowym pt. "EMERGENCY 2 – The Ultimate Fight for Life".

Głównym zadaniem w drugiej części gry, podobnie zresztą jak i w pierwszej, jest ratowanie ludzkiego życia, więc gra może być ciekawą alternatywą dla wszystkich tych produkcji, w których gracze życie przede wszystkim odbierają.

Gra oferuje dwadzieścia pięć różnorodnych misji, w czasie których gracze będą śpieszyć na ratunek ofiarom katastrofy kolejowej, zażegnywać niebezpieczeństwo wywołane pożarem na nuklearnej łodzi podwodnej czy też koordynować wysiłki służb specjalnych podczas próby uwolnienia samolotu z rąk porywaczy. W każdym zadaniu należy dobrze i racjonalnie ocenić sytuację i wykorzystać wszelkie możliwe środki oraz własną inteligencję. Końcowy efekt podjętych działań zależy od umiejętnego zarządzania dostępnymi środkami.

W porównaniu z pierwszą częścią, w EMERGENCY 2 dodano nowe opcje przeciwdziałania w sytuacjach kryzysowych oraz nowe środki i urządzenia do zastosowania w takich sytuacjach, np. możliwość wykorzystania negocjatora lub snajpera czy też szpitala polowego.

Emergency 2 została wydana w polskiej wersji językowej i w cenie 59 zł dostępna jest już w sklepach na terenie całego kraju.

Więcej informacji: http://emergency2.topware.pl


Zobacz również