Na spotkanie Jutra

Klienci kupujący komputery z systemem Windows NT otrzymają w przyszłości Windows 2000 po kosztach wysyłki

Firma Microsoft ogłosiła rozpoczęcie akcji promocyjnej “Na spotkanie Jutra”, która potrwa od 1 października do 31 marca roku 2000. Dzięki tej akcji każdy użytkownik, który zakupi nowy komputer z zainstalowanym oprogramowaniem Microsoft Windows NT Workstation lub Microsoft Windows NT Server w okresie od 1999 r. do 31 marca 2000, otrzyma uaktualnienie do wersji Windows 2000 po kosztach wysyłki.

“Cieszymy się, że możemy zaoferować użytkownikom naszego oprogramowania dostęp do najnowszych technologii Microsoft. – mówi Wojciech Mueck, Product Manager dla Windows NT Server w polskim oddziale Microsoft. - Dzięki programowi Na spotkanie Jutra zainteresowani klienci mogą korzystać z obecnych na rynku produktów Microsoft, a z chwilą pojawienia się Windows 2000 gwarantujemy wszystkim uaktualnienie (po kosztach wysyłki).”

W promocji biorą udział zarówno zestawy komputerowe z preinstalowanym oprogramowaniem oferowane przez duże firmy OEM (DTK Computer, JTT Computer, Mikrotech, , Optimus), jak i zestawy oferowane przez firmy typu System Builder z oprogramowaniem pochodzącym od Autoryzowanych Dystrybutorów OEM.