Nadchodzą Galaxy Watch 5 i Galaxy Buds Pro 2! Kiedy premiera?

Jesteśmy zaledwie 2 miesiące po premierze ostatnich urządzeń ubieranych od Samsunga, a już pojawiają się przecieki dotyczące planów produkcyjnych ich następców.

Źródło: Samsung

Do sieci wyciekł rzekomy harmonogram produkcyjny, zawierający orientacyjne daty premiery przyszłych urządzeń Samsunga. Według niego, koreański gigant technologiczny ma wydać cztery różne modele tabletów z serii Galaxy Tab S8, trzy modele laptopów, Galaxy Watch 5, Galaxy Buds Live 2 i Galaxy Buds Pro 2.

Galaxy Tab S8, Tab S8+ i Tab S8 Ultra wejdą podobno do masowej produkcji począwszy od pierwszego kwartału 2022 roku. Natomiast Galaxy Tab S8 Lite trafi na taśmy produkcyjne nie wcześniej niż w trzecim kwartale 2022 roku. Samsung wydaje się również planować produkcję nowych modeli Galaxy Tab A7 Lite i Tab A8 na 2022 rok. Jeśli chodzi o laptopy, firma najwyraźniej chce wyprodukować nową generację laptopów Galaxy Book Pro i Pro 360 począwszy od drugiego kwartału przyszłego roku.

Zobacz również:

Zakładając, że wyciekły harmonogram produkcyjny jest dokładny, Samsung chce wprowadzić następcę Galaxy Watch 4, czyli Galaxy Watch 5, do masowej produkcji począwszy od trzeciego kwartału 2022 roku. Nie ma na razie żadnej wzmianki o Galaxy Watch 5 Classic lub innych modelach. Co jednak ważne, harmonogram ten jest niekompletny w stosunku do całego portfolio produktów Samsunga na 2022 rok. Nie ma także wzmianki o przyszłych składanych telefonach lub urządzeniach z serii Galaxy A.

Do nadchodzącego Galaxy Watch 5 w przyszłym roku mogą dołączyć dwie pary bezprzewodowych słuchawek dousznych. Tak zwane Galaxy Buds Pro 2 powinny wejść do produkcji w drugim kwartale przyszłego roku. Samsung podobno planuje również wyprodukować sequel Galaxy Buds Live, który ukaże się po trzecim kwartale 2022 roku. Jeśli to prawda, oznacza to, że Samsung chce kontynuować rozwój i eksplorację zarówno konwencjonalnych i niekonwencjonalnych bezprzewodowych słuchawek dousznych jednocześnie.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: