Nadchodzą wirtualne gry erotyczne tak realistyczne, że mogą uzależnić

Nie masz czasu na szukanie partnera? Nie martw się, firma Sinful Robot pracuje nad grami dla dorosłych tak realistycznymi, że w ogóle odechce Ci się wychodzić z domu...

Nowa firma o nazwie Sinful Robot poinformowała, że rozpoczęła prace, które mają na celu stworzenie pierwszej na świecie serii "w pełni wciągających i interaktywnych erotycznych spotkań", co prowadzić ma do powstania produktu zapewniającego bardzo realistyczne doświadczenia seksualne w wirtualnym świecie.

Mowa tutaj o stworzeniu serii erotycznych gier (pierwszą z nich ma być przygodówka) pozwalających wykorzystać możliwości fantastycznie zapowiadających się okularów Oculus Rift, które mogą znacząco podnieść realizm w grach. Powinny one trafić do rąk pierwszych użytkowników w marcu przyszłego roku.

Jeroen Van den Bosch, współwłaściciel Sinful Robot, powiedział, że od wielu lat czekał na technologię, która dzięki swoim sztuczkom potrafiłaby spowodować, aby nasz mózg był w stanie zaakceptować wirtualną rzeczywistość, jako rzeczywistość. Rozwiązaniem takim są właśnie jego zdaniem wspomniane okulary.

Co interesujące, jeżeli jesteś zainteresowany pracą w wirtualnym pornobiznesie, Sinful Robot poszukuje programistów 3D, artystów i animatorów. Niestety firma nic nie wspomina o modelach i testerach...


Zobacz również