Nadchodzący smartfon Sony Xperia Z1 mini na kolejnych zdjęciach

Sony Xperia Z1 mini powinien zostać zaprezentowany w ciągu najbliższych kilku tygodni. Do sieci trafiają natomiast kolejne zdjęcia rzekomo prezentujące ten mały i mocny smartfon od japońskiego producenta. Wygląda na to, że japoński producent nie będzie starał się nikogo zaskoczyć, a nowy telefon będzie z wyglądu mocno zbliżony do poprzednika.

Smartfon Xperia Z1 to najnowszy model w ofercie japońskiej firmy Sony, który został zaprezentowany na tegorocznych targach IFA 2013 w Berlinie. Pod względem designu, parametrów i zapasu mocy obliczeniowej prezentuje się on naprawdę wyśmienicie, ale wielu osobom nie podobają się jego naprawdę spore gabaryty. Xperia Z1 posiada pięciocalowy ekran 1080p i sporej grubości ramkę wokół niego.

Wiele osób z tego powodu czeka na jego mniejszego brata. Międzynarodowa wersja smartfona Sony Xperia Z1 mini, zostanie najprawdopodobniej zaprezentowana na początku przyszłego roku. Będzie to urządzenie posiadające te same parametry co tegoroczny flagowiec, ale ma być przy tym smartfonem o kompaktowych wymiarach. W środku spodziewamy się procesora Qualcomm Snapdragon 800, ale ekran urządzenia ma mieć przekątną o długości zaledwie 4,3 cala i rozdzielczości 720p.

Zobacz również:

  • Ile trwa dostawa PlayStation 5? Sklepy nam odpowiedziały! (02.05.2023)
Nadchodzący smartfon Sony Xperia Z1 mini na kolejnych zdjęciach

Do sieci trafiło nowe zdjęcie prezentujące międzynarodową wersję smarfona Xperia Z1 mini, a dokładnie jego plecki. Wygląda na to, że Sony nie zdecyduje się tutaj na radykalne kroki i zmianę wzornictwa. Xperia Z1 mini wygląda praktycznie identycznie jak jego starszy brat. Spodziewać możemy się obudowy wykonanej ze szkła, obiektywu aparatu w lewym górnym rogu obudowy oraz wyraźnego logo producenta w centralnej części.

źródło: phonearena.com


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: