Nadchodzący smartfon Sony Xperia Z3 może zadebiutować w czterech kolorach na raz

Do konferencji Sony na targach IFA 2014 pozostało już kilka dni. Wygląda jednak na to, że internet skradł japońskiej firmie niespodziankę, a zdjęcia smartfonu Xperia Z3 Compact przedwcześnie trafiły do sieci. Uwieczniony na fotografiach telefon występuje w czterech różnych wersjach kolorystycznych.

Na targach IFA 2014 Sony poprowadzi swoją konferencję, na której zostaną zaprezentowane nowe produkty. Do portfolio producenta ma dołączyć kilka urządzeń mobilnych z kategorii smartfonów i tabletów. Bardzo możliwe, że zobaczyliśmy dzisiaj nieoficjalne pierwsze zdjęcie promocyjne jednego z nowych telefonów, czyli Xperii Z3 Compact.

Telefon przedstawiony na fotografii obecny jest w czterech różnych wariantach różniących się kolorem. Wśród nich znalazł się model czarny, biały, czerwony i miętowy. Paleta kolorów różni się więc nieco od tej wykorzystanej przy Xperii Z1 Compact, gdzie użytkownicy mieli do wyboru z kolei kolor czarny, biały, różowy i limonkowy.

Zobacz również:

  • Apple pobiło rekord sprzedaży iPhone'a w Black Friday!
  • Ile trwa dostawa PlayStation 5? Sklepy nam odpowiedziały! [29.11.2021]
Nadchodzący smartfon Sony Xperia Z3 może zadebiutować w czterech kolorach na raz

Jeśli fotografia, która trafiły do sieci jest autentyczna, to nowy telefon Sony nie będzie się zbytnio różnił od zaprezentowanego na początku tego roku poprzednika. Urządzenie wydaje się mieć podobne wymiary i nieco większy wyświetlacz. W Xperii Z3 Compact najpewniej znajdzie się 4,5-calowy ekran o rozdzielczości HD, czyli 1280 na 720 pikseli.

Pod względem specyfikacji telefon ma nie różnić się praktycznie od Xperii Z3 Compact, która ma zostać zaprezentowana na tej samej konkurencji. W przypadku dużego modelu ma pojawić się znacznie większy ekran (5,2-cala) oraz bateria. Procesor Qualcomm Snapdragon 801 i aparat 20,7 mpix ma być dokładnie taki sam w obu modelach.

źródło: phonearena.com