Nadchodzący smartfon Sony Xperia Z3 może zadebiutować w czterech kolorach na raz

Do konferencji Sony na targach IFA 2014 pozostało już kilka dni. Wygląda jednak na to, że internet skradł japońskiej firmie niespodziankę, a zdjęcia smartfonu Xperia Z3 Compact przedwcześnie trafiły do sieci. Uwieczniony na fotografiach telefon występuje w czterech różnych wersjach kolorystycznych.

Na targach IFA 2014 Sony poprowadzi swoją konferencję, na której zostaną zaprezentowane nowe produkty. Do portfolio producenta ma dołączyć kilka urządzeń mobilnych z kategorii smartfonów i tabletów. Bardzo możliwe, że zobaczyliśmy dzisiaj nieoficjalne pierwsze zdjęcie promocyjne jednego z nowych telefonów, czyli Xperii Z3 Compact.

Telefon przedstawiony na fotografii obecny jest w czterech różnych wariantach różniących się kolorem. Wśród nich znalazł się model czarny, biały, czerwony i miętowy. Paleta kolorów różni się więc nieco od tej wykorzystanej przy Xperii Z1 Compact, gdzie użytkownicy mieli do wyboru z kolei kolor czarny, biały, różowy i limonkowy.

Jeśli fotografia, która trafiły do sieci jest autentyczna, to nowy telefon Sony nie będzie się zbytnio różnił od zaprezentowanego na początku tego roku poprzednika. Urządzenie wydaje się mieć podobne wymiary i nieco większy wyświetlacz. W Xperii Z3 Compact najpewniej znajdzie się 4,5-calowy ekran o rozdzielczości HD, czyli 1280 na 720 pikseli.

Pod względem specyfikacji telefon ma nie różnić się praktycznie od Xperii Z3 Compact, która ma zostać zaprezentowana na tej samej konkurencji. W przypadku dużego modelu ma pojawić się znacznie większy ekran (5,2-cala) oraz bateria. Procesor Qualcomm Snapdragon 801 i aparat 20,7 mpix ma być dokładnie taki sam w obu modelach.

źródło: phonearena.com