Nadchodzi EverWars, kolejny "rewolucyjny" MMORPG

Twórcy zapowiadają, że EverWars jest "kawałkiem naprawdę dobrej roboty". Gra ma być bardzo wciągająca i podobno sprawi, że gracze na wiele godzin nie będą mogli oderwać się od monitorów. Gdzie jest owa rewolucja? Otóż tytuł będzie dostępny z poziomu przeglądarki internetowej.

Wiadomo, że idea gier internetowych nie jest nowa. Jednak twórcy zapowiadają, że EverWars ma być inny. Gra ma "zawierać w sobie coś takiego, że użytkownicy będą chcieli ciągle do niej wracać". Może bardziej na miejscu byłoby porównanie jej do Baldur's Gate w wersji on-line.

Tak grę reklamuje producent. Jednak jak jest naprawdę? Idea gry w gruncie rzeczy jest bardzo prosta. To jedna wielka bitwa w której każdy jest przeciwko każdemu. Zadaniem gracza jest pokonanie jak największej liczby przeciwników i zajście jak najwyżej w punktacji. Wygrane batalie będą nagradzane specjalnymi "punktami bonusowymi", które będzie można zamienić na lepsze bronie.

Jeśli chodzi o postać to tutaj również twórcy nie ograniczyli się do minimum. Gracz może wybrać rasę oraz klasę postaci. Następnie wyposażyć ją w dowolną broń oraz nauczyć potrzebnych zaklęć. Każda postać posiada również swoje drzewko umiejętności, które w trakcie zdobywania doświadczenia należy rozwijać.

O samej grze można by jeszcze pisać wiele. Najlepiej jednak samemu wejść na oficjalną stronę i się zarejestrować. Cała operacja podłączenia się do gry jest bezpłatna. Nic więc nie stoi na przeszkodzie by sprawdzić samemu czy to co mówi producent jest prawdą.


Zobacz również