Nadchodzi James Bond: Quantum of Solace

W sieci pojawiło się kilka świeżych wieści dotyczących najnowszej gry o przygodach Jamesa Bonda. Wśród ciekawostek znaleźć można m.in. informację o oficjalnym tytule gry oraz silniku na jakim jest tworzona.

Projekt najnowszej gry o przygodach Jamesa Bonda owiany jest tajemnicą. Activision postanowiło przyjąć taktykę nie zdradzania zbyt wielu informacji graczom. Teraz, po długim okresie ciszy, firma postanowiła podzielić się chociaż jedną poważną informacją o nadchodzącym tytule.

Nadchodzi James Bond: Quantum of Solace

Wiemy już na jakim silniku graficznym powstanie najnowsza gra o przygodach Agenta 007. Producent tytułu, firma Treyarch, ogłosił, że będzie to ten sam engine, na którym powstał niezwykle popularny Call of Duty 4. Trzeba przyznać, że informacja bardzo cieszy i dobrze wróży nadchodzącej produkcji.

Zobacz również:

  • James Bond w rękach Amazonu. MGM przejęte za ogromną kwotę
  • Już dziś premiera filmu Nie czas umierać - gdzie jest dostępny?
  • Star Wars - zapowiedź nowej gry już w grudniu? Wiele na to wskazuje

Znany jest już także prawdopodobny podtytuł gry. Producent filmu zdradził bowiem jaką nazwę nosić będą 22 przygody Jamesa Bonda. Podtytuł filmu ma brzmieć Quantum of Solace. Najprawdopodobniej również gra, która ma ukazać się na rynku w zbliżonym terminie, będzie się tak nazywać. Warto przy tym zaznaczyć, że informacja ta nie została jeszcze potwierdzona przez Activision.