Nadchodzi Leisure Suit Larry

Czy jest ktoś, kto nie słyszał o Larrym Lafferze, najsłynniejszym wirtualnym podrywaczu? Wszystko wskazuje na to, że jego fani będą mieli niedługo powody do radości. Jest bardzo prawdopodobne, że kolejna odsłona jego przygód już wkrótce ujrzy światło dzienne.

Do tej pory ukazało się siedem gier z Larrym w roli głównej. Ostatnia trafiła na rynek w 2004 roku, jako Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude. Teraz znów powstaje pytanie: czy najsłynniejszy podrywacz powraca?

Wszystko zaczęło się od radiowej audycji amerykańskiego dziennikarza Howarda Sterna. Gościł on w swoim programie komika Artie Lange'a. Ten oświadczył, jakoby złożono mu propozycję podkładania głosu w najnowszej części przygód Larrego Laffera. Miałby tam zagrać faceta o imieniu "Big Al".

Jak to zwykle w takich przypadkach bywa, brak na razie oficjalnego komentarza w tej sprawie. Vivendi Games wstrzymuje się od głosu. Nic także nie mówi pomysłodawca postaci Larrego, Al Lowe. Jednak miliony fanów na całym świecie mają nadzieje, że pogłoski o nowej odsłonie gry z serii Leisure Suit Larry okażą się prawdziwe.

Na razie jednak wypada nam jedynie czekać. Jeżeli coś jest na rzeczy, na pewno dowiemy się o tym wkrótce. Powrotu Larrego Laffera nie da się przecież długo utrzymać w tajemnicy...


Zobacz również