Nadchodzi Mroczna Krucjata

Już tylko tydzień dzieli nas od premiery Dark Crusade, najnowszego dodatku do doskonałej gry RTS - Warhammer 40,000: Dawn of War. Tytuł trafi na półki sklepowe 10 listopada bieżącego roku.

Nadchodzi Mroczna Krucjata
Dark Crusade to drugi oficjalny dodatek do Dawn of War. W odróżnieniu od pierwszego (Winter Assault), ten jest całkowicie samodzielny i do zabawy nie wymaga podstawowej wersji gry.

Tytuł zaoferuje m.in. bonusową kampanię dla pojedynczego gracza oraz dwie nowe frakcje - Dominium Tau i Nekronów. Każda z nich wyróżnia się unikatowymi jednostkami, budynkami i zdolnościami. Mnóstwo dodatkowych informacji o obu nacjach znajdziecie tutaj.

Nie zabraknie również nowych map, dodatkowych jednostek dla znanych już frakcji (m.in. Kosmicznych Marines Chaosu, Eldarów, Gwardii Imperialnej, Orków i Kosmicznych Marines) oraz rozbudowanych możliwości tworzenia klimatu danej armii (wybór kolorów, godła, sztandaru etc.).

Warhammer 40,000: Dawn of War: Dark Crusade zostanie wydany w polskiej kinowej wersji językowej i w sugerowanej cenie 59,90 złotych.

Więcej informacji i możliwość tańszego zakupu na stronie dystrybutora.