Nadchodzi RollerCoaster Tycoon 3

Atari zapowiada trzecią odsłonę popularnej serii zarządzania parkiem rozrywki – prace nad grą ruszyły już pełną parą i RollerCoaster Tycoon 3 trafi do rąk graczy pod koniec tego roku.

Od dnia premiery pierwszej odsłony gry w 1999 roku, na całym świecie sprzedano ponad 7 milionów sztuk, tej niezwykle popularnej symulacji. Pierwsze wydanie utrzymywało się na pierwszym miejscu najchętniej kupowanych gier na PC przez 150 tygodni! Podobnie jak poprzednie odsłony symulacji, RollerCoaster Tycoon 3 powstaje w studio Frontier Developments założonym przez Chrisa Sawyera.

Jako pierwszy w serii RollerCoaster Tycoon 3 zostanie zrealizowany w pełnym 3D. W grze wprowadzono również Coaster Cam, który pozwoli graczom wsiąść do stworzonej przez nich kolejki i doświadczenie wrażeń, których doznają simy bawiące się w ich parku. Ponadto w RollerCoaster Tycoon 3 wprowadzono szereg, postulowanych przez fanów serii, usprawnień rozgrywki – poprawiono m.in. SI klienteli, wprowadzono "zachowania grupowe" oraz dywersyfikację klientów.

Więcej informacji wkrótce.


Zobacz również