Nadchodzi Sandy Bridge - premiera drugiej generacji Intel Core już 5 stycznia

Premiera Sandy Bridge, nowej generacji procesorów Intel Core, odbędzie się 5 stycznia 2011 roku. Niebawem na pcworld.pl pojawi się kompleksowy test tych układów. Przypomnijmy, że Sandy Bridge wykonane w 32nm procesie technologicznym łączą w sobie CPU i rdzeń graficzny. Czy czeka nas rewolucja w świecie procesorów? Czekamy na Wasze komentarze.

Premiera procesorów Sandy Bridge odbędzie się 5 stycznia 2011 roku. Niebawem na łamach pcworld.pl będziecie mogli przeczytać recenzję procesorów Intel Core drugiej generacji i przekonać się jak zmiany w architekturze wpłynęły na ich wydajność.

Choć przed premierą nie możemy zdradzić szczegółowych wyników, jakie Sandy Bridge uzyskał w testach, to już teraz widać, że nowy rok rozpocznie się od mocnego wejścia Intela. Sandy Bridge wykonane w 32nm procesie technologicznym łączą w sobie CPU i rdzeń graficzny. Układy oferują także nową architekturę i zasady podkręcania. Warto także zwrócić uwagę na to, że druga generacja Intel Core oznacza także nowe rozwiązania w zakresie technologii Turbo Boost i rozwiązań do obróbki multimediów (Blu-ray 3D).

A Wy czego spodziewacie się po Intel Core drugiej generacji? Czy nadchodzi rewolucja? Czekamy na Wasze komentarze dotyczące nowej technologii - najciekawsze z nich na pewno przekażemy naszym testerom.

Aktualizacja: 03 stycznia 2011 13:34

Zgodnie z obietnicą wzięliśmy pod lupę Sandy Bridge. Przeczytajcie artykuł i przekonajcie się sami czy nowa technologia Intela jest rzeczywiście taka dobra.