Nadchodzi Thief: Deadly Shadows

Firma Cenega Poland poinformowała, iż 'Thief: Deadly Shadows' - trzecia osłona popularnej gry o przygodach mistrza fachu złodziejskiego - już niebawem pojawi się na półkach polskich sklepów.

W 'Thief: Deadly Shadows' wcielamy się w legendarnego i nieuchwytnego złodzieja o imieniu Garett, który tym razem przyłącza się do tajemniczej organizacji 'The Keepers'. Nowym zadaniem Garetta jest ratowanie przed zagładą, którą zwiastuje starożytna przepowiednia, pełnego wyzysku i przemocy miasta.

Gra osadzona jest w świecie, w który magia i przemysł wzajemnie się dopełniają. 'Thief: Deadly Shadows' powstała w studio Ion Storm, które, dzięki wykorzystaniu znakomitej technologii odwzorowującej dynamiczne światło i cienie, dodało trzeciej odsłonie gry nowy poziom realizmu. Teraz obiekty i postacie z gry rzucają prawdziwe cienie, które gracz będzie musiał nauczyć się wykorzystywać podczas swoich złodziejskich wypraw.

Premiera gry, która zostanie wydana w oryginalnej, angielskiej wersji językowej planowana jest na 7 lipca 2004 roku, a jej cenę ustalono na 149,90 zł.

Pliki do pobrania:

Thief: Deadly Shadows demo

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1954&sys=gry

Thief: Deadly Shadows Trailer 3

http:// www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1942&sys=gry

Thief: Deadly Shadows Trailer 2

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1925&sys=gry

Thief: Deadly Shadows E3 2003 Updated Trailer

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1924&sys=gry

Oficjalna strona gry:

http://www.thiefgame.com


Zobacz również