Nadchodzi Unreal Tournament 2007!

Na tegorocznych tragach E3 zostanie zaprezentowana kolejna odsłona popularnej serii gier akcji - "Unreal Tournament 2007".

Podobnie jak wcześniejsze tytuły z serii, UT2007 produkowany jest przez studio Epic Games. Gra powstaje na silniku, Unreal 3, i jak zapowiada wydawca będzie zachwycać nie tylko poziomem oprawy graficznej, ale także grywalnością.

Nowa edycja gry ma być połączeniem "UT 2004" i pierwszej odsłony gry z 1999 roku. W "UT2007" zrezygnowano m.in. z wprowadzonego w ostatniej wersji trybu dominacji. Pozostaną natomiast tryby 'deathmatch', 'team deathmatch', 'onslaught', 'assault' i 'capture the flag'. W UT2007 pojawi się również zupełnie nowy tryb rozgrywek 'conquest', który zdaniem wydawcy, będzie wymagał zupełnie nowego stylu gry.

$"UT2007 będzie prawdziwą rewolucją dla serii Unreal. Fani gry zostaną rzuceni na kolana, nie tylko przez niespotykany do tej pory model rozgrywek, czy możliwości modyfikacji, ale także przez znakomitą oprawę graficzną uzyskaną dzięki zastosowaniu silnika 'Unreal Engine 3'." - powiedział Steve Allison, szef marketingu w firmie Midway, która jest wydawcą gry.

Premiera UT2007 przewidziana jest na 2006 rok.


Zobacz również