Nadchodzi Warhammer: Mark of Chaos

Wstrzymajcie oddech! Oto, wielkimi krokami, nadchodzi strategia, która dla wielu osób może okazać się spełnieniem głęboko skrywanych marzeń. Cenega Poland poinformowała, że do jej planu wydawniczego trafił Warhammer: Mark of Chaos - tytuł w całości oparty o świat stworzony przez Games Workshop.

Nadchodzi Warhammer: Mark of Chaos
Minął rok od czasu Wielkiej Wojny, w trakcie której brutalne wojska Chaosu najechały ziemie Imperium. W Starym Świecie wciąż toczą się zacięte walki. Niedobitki mrocznej armii wycofały się na północ, a niektóre niegdyś zjednoczone frakcje zaczęły toczyć bratobójcze wojny.

Siły Imperium wciąż oczyszczają swoje terytoria z pomiotów Chaosu. Szczególnie doskwierają im małe grupy bestialskich najemników, łupiących tereny przygraniczne. Nikt nie wie, że już wkrótce rozpocznie się ostateczne starcie pomiędzy czterema potężnymi armiami...

Warhammer: Mark of Chaos to niezwykle zaawansowana strategia czasu rzeczywistego, wierna realiom systemu Warhammer. Nacisk położono przede wszystkim na walkę, mniej na gromadzenie surowców czy rozbudowę armii. Tylko w tej grze możesz wziąć udział w epickich starciach i stanąć na czele wojsk Imperium, Chaosu, Skavenów, Elfów, Orków, Krasnoludów, Wampirów czy Goblinów. Szykuj się do wojny!

Bliższe informacje dotyczące wydania gry w Polsce zostaną ujawnione już wkrótce. Tymczasem zapraszamy na oficjalną stronę.