Nadchodzi World of Warcraft: Battle Chest

Firma Blizzard zapowiedziała właśnie, że World of Warcraft: Battle Chest jest już dostępna w Europie. Co będzie znajdować się w specjalnie przygotowanej "skrzyni dla gracza"?

Po pierwsze należy zaznaczyć, że World of Warcraft: Battle Chest nie wprowadza do rozgrywki zbyt wiele nowego. Jest to po prostu zestaw, w którym znajduje się World of Warcraft wraz z dodatkiem Burning Crusade. Twórcy przygotowali jednak kilka ciekawych niespodzianek.

Najważniejsze, że w pudełku znajdą się dwie płyty DVD. Jedna zawierać będzie podstawową część gry a druga dodatek, czyli The Burnig Crusade. Do tego firma dodaje pełną instrukcję w wybranym języku (do Polski trafią, jeżeli w ogóle, najprawdopodobniej wersje angielskie).

Nie zaskakują również następne "niespodzianki". Blizzard na swojej oficjalnej stronie informuje, że w zestawie znajdą się dwa klucze. Jeden niezbędny jest do utworzenia internetowego konta, a drugi by ulepszyć te konto do wymagań dodatku. Obowiązkowo oczywiście każdy kupujący zostanie zaopatrzony w kupon, dzięki któremu jego znajomy może zagłębić się w świat WoWa za darmo na 10 dni.

Jedyną rzeczą z jakiej nie można było kupić do tej pory wraz z grą, ma być specjalna książeczka, w której zawarte będą podpowiedzi, sztuczki i tricki pomocne w zabawie. Podobno mają one "niesamowicie pomóc" graczom w ich epickich przygodach.

Sugerowana przez wydawcę cena World of Warcraft: Battle Chest to 34,99 euro. Póki co jednak próżno szukać zestawu w sklepach w Polsce. Pozostaje jedynie mieć nadzieję, że zmieni się to w najbliższym czasie.


Zobacz również