Nadchodzi czas Magii Cienia

Jak poinformowała firma Cenega Poland, na mocy umowy z firmą Take 2 Games, już pod koniec listopada do Polski trafi kontynuacja gry strategicznej Age of Wonders: Magia Cienia.

Age of Wonders: Magia Cienia to kontynuacja strategicznej gry fantasy, która wprowadza gracza w sam środek mitycznego świata. W świecie gry potężne Imperium wznowiło swą ofensywę na Antyczne Rasy i wszystkie rzeczy związane z magią.

Podczas rozgrywki gracze wcielą się w postacie mitycznych bohaterów, którzy do walki ze złem będą musieli wykorzystywać nowe magiczne zaklęcia. Potężną bronią w walce z Imperium może stać się również dyplomacja, dzięki której gracze będą mogli zawierać strategiczne pakty i sojusze. Ostateczną zaś linią obrony jak zwykle będą siły zbrojne. Dzięki odwadze, ambicji i zdolnościom taktycznym, gracz ma szansę stać się największym magiem i przywódcą zaczarowanego królestwa.

Gra zostanie opracowana w profesjonalnej, polskiej wersji językowej i będzie sygnowana znakiem "Wszystko gra" [1]. W sklepach dostępne będą dwie wersje gry: standardowa (w pudełku DVD i eleganckim etui) oraz w Limitowanea Edycja Kolekcjonerska. W wersji standardowej gra będzie kosztować 99,90 zł.

Strona oficjalna:

http://www.ageofwonders.com


Zobacz również