Nadchodzi darmowy dodatek do Sacred!

Firma Ascaron Entertainment zapowiedziała wydanie jeszcze w tym roku 'Sacred Plus' - darmowego rozszerzenia znakomitej gry RPG 'Sacred'. Dodatek wprowadzi do rozgrywki dwa nowe regiony, nowe zadania, rodzaje broni i nowych przeciwników.

Prace nad darmowym dodatkiem rozpoczęto w ostatniej fazie przygotowywania łaty aktualizującej Sacred do wersji 1.7. Obecnie produkcja rozszerzenia dobiega końca i już niebawem zostanie ono udostępnione na oficjalnej stronie WWW producenta i na stronach dystrybutorów gry w poszczególnych krajach. Osoby, które jeszcze nie nabyły 'Sacred' będą mogły znaleźć w sklepach nowe wydanie gry, które będzie zawierać zarówno podstawową wersję gry, jak i dodatek 'Sacred Plus'.

'Sacred' jest grą RPG, stworzoną w podobnej konwencji do kultowego 'Diablo'. Zaczynając rozgrywkę gracz wybiera jednego z 6 dostępnych bohaterów, z których każdy posiada własną charakterystykę, styl walki i umiejętności. Klasycy gatunku mogą wybrać standardowe klasy postaci - maga lub leśnego elfa, podczas gdy gracze poszukujący nowych rozwiązań z chęcią wcielą się w postać gladiatora czy mrocznego elfa. Na prawdziwych rewolucjonistów czekają natomiast Serafini i Wampirzyce.

Gra oferuje ponad 30 różnorodnych misji i ponad 200 mini-zadań - już na samym początku gry, będziemy mieli swobodny dostęp do 70% powierzchni świata gry. Pozostała jego część zostanie udostępniona w trakcie kolejnych zdań. Akcja gry będzie się toczyć w szesnastu różnych środowiskach obejmujących m.in. krainy lodowe, lasy, pustynie i niezastąpione w grach fabularnych katakumby. Co ciekawe, w trakcie rozgrywki możemy również walczyć konno, wykorzystując do tego celu zarówno broń, jak i szeroki arsenał czarów. W trybie gry wieloosobowej w rozgrywce może brać udział do 16 graczy jednocześnie.

Na naszym serwerze FTP znajdziecie dwie wersje demonstracyjne gry - polskojęzyczną i anglojęzyczną

Pliki do pobrania:

Demo gry PL

Demo gry w wersji angielskiej

Strona oficjalna


Zobacz również