Nadchodzi gra Ghostbusters

Fani znanych na całym świecie filmów Ghostbusters powinni być zadowoleni. Oto bowiem ma pojawić się kolejny produkt w klimacie serii. Nie będzie to jednak film, a gra...

Rewelacyjne doniesienia pochodzą z serwisu Game Informer. W grudniowym wydaniu ich pisma znaleźć będzie można pełną relację na temat nadchodzącego tytułu. Na zachętę już teraz zdradzono kilka szczegółów.

Przede wszystkim trzecia część Ghostbusters nie będzie filmem, a grą. Jej tworzeniem zajmuje się Vivendi Games. Gra będzie kontynuacją serii filmowej. Za scenariusz do niej odpowiadają zresztą ci sami ludzie, którzy tworzyli Ghostbusters 1 i 2. Dodatkowym atutem produktu będzie pojawienie się w nim aktorów znanych z filmów - Dana Aykroyda, Harolda Ramisa i Billa Murray'a.

Gra ukaże się na PC, PlayStation 2 i Nintendo DS. Jej premiera ma nastąpić najwcześniej pod koniec przyszłego roku. Niestety to wszystkie informacje jakie do tej pory pojawiły się o tytule. Więcej wiadomości na ten temat zapewne pojawi się już w najbliższych tygodniach.


Zobacz również