Nadchodzi kolejny patch do World of Warcraft

Blizzard przygotował dla wszystkich fanów World of Warcraft kolejną niespodziankę. Otóż w najbliższym czasie ukaże się kolejny patch do najpopularniejszego MMO na świecie. Łatka zawierać będzie sporo niespodzianek.

Co ważne, zmiany te nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone przez twórców WoWa. Najprawdopodobniej już niedługo w grze zobaczymy dwa nowe środki transportu: zebrę oraz epickiego rumaka.

Co więcej, Blizzard cofnął niektóre poprzednie zmiany utrudniające nieco walkę z poszczególnymi przeciwnikami (dotyczy to głównie Tempest Keep oraz Magister's Terrace). Graczy czeka również sporo zmian w umiejętnościach swoich postaci. Po więcej szczegółów zapraszamy na oficjalną stronę producenta gry.

Amatorów gry PvP ucieszy na pewno fakt, że wielkimi krokami zbliża się dzień wprowadzenia czwartego sezonu Areny. Wszystkie przedmioty oraz ich ceny są już znane. Blizzard nie podał jednak jeszcze terminu wprowadzenia ich na oficjalne serwery.

Oprócz tego planowane jest wdrożenie jeszcze kilku poprawek, poprawiających błędy jakie pojawiły się w poprzednich łatkach. Jak widać Blizzard nie zwalnia tempa, fani WoWa mogą więc z nadzieją patrzeć w przyszłość i oczekiwać drugiego dodatku do gry, Wrath of the Lich King.