Nadchodzi następca Total Annihilation?

Firma THQ podczas targów E3 przeprowadziła pokaz Supreme Commander - RTS'a określanego często jako kontynuator Total Annihilation.

Nadchodzi następca Total Annihilation?
Osoba, która łączy obie gry to projektant Chris Taylor, który brał udział przy produkcji TA. Prezentacja ukazała przedsmak tego, co gracze otrzymają w przyszłym roku (planowana premiera - 2007).

Po pierwsze, autorzy przywiązali dużą uwagę do wielkości jednostek, co wpłynie na realizm bitwy. Po drugie, zdecydowano się na dwie mapy - strategiczną oraz bitewną, przybliżoną.

Przejście pomiędzy nimi następować będzie bardzo płynnie, szczególnie jeśli gracz posiadać będzie dwa monitory - wówczas na jednym może ustawić sobie mapę globalną, a na drugim - obrazującą pole bitwy.

Na tym jednak nie koniec. To, co najbardziej zachwyciło oglądających prezentację Supreme Commander to batalie. Można być pewnym, że teren po spotkaniu się dwóch dużych grup wojsk nie będzie w niczym przypominał poprzedniego. Las zamieni się w stos połamanych, spalonych drzew i dymiących zgliszcz. Całość udekorowana jest piękną, w pełni trójwymiarową grafiką.

Zainteresowani? Zapraszamy na oficjalną stronę gry.