Nadchodzi nowa rodzina słuchawek Steelseries

Najwyższa jakość audio, nowoczesny design oraz wyjątkowa wygoda - tego oczekują fani gier komputerowych od słuchawek. Te wymagania spełnia firma SteelSeries, która jest czołowym producentem sprzętu dla graczy. Nową rodzinę flagowej serii słuchawek Siberia zasili sześć nowych modeli.

„W naszym odczuciu Siberia jest definicją tego, jak powinny brzmieć, wyglądać i działać słuchawki dla graczy. Pierwszy model Siberia zaoferował styl, który był zupełnie odmienny od tego, czego zwykło oczekiwać się od słuchawek tego typu. To właśnie wtedy powstało powiedzenie “zapomnij, że masz je na uszach”, odnoszące się do niespotykanego wcześniej komfortu. Było to, jest i będzie jednym z najważniejszych kryteriów, którym powinni kierować się gracze przy wyborze słuchawek.” – zachwala nowy produkt Tino Soelberg, SteelSeries CTO.

SteelSeries Siberia v3 – cena sugerowana 429 zł

Nadchodzi nowa rodzina słuchawek Steelseries

Model Siberia v3 oferuje kultowy, a jednocześnie amortyzowany pałąk. W nowej scenie dźwiękowej został wykorzystany przetwornik audio SteelSeries nowej generacji - w efekcie dźwięk basu jest potężny. W Siberii v3 zastosowano poduszki z gąbki memory foam, która redukuje hałas z zewnątrz i zapewnia izolację dźwięku na najwyższym poziomie. Słuchawki posiadają pojedynczy kabel, jednak w zestawie została dołączona wymienna końcówka z dwoma jackami. Dzięki temu Siberia v3 są kompatybilne ze wszystkimi platformami do grania: laptopami, komputerami PC, urządzeniami mobilnymi i konsolami. Nowy model będzie dostępny w dwóch kolorach, białym i czarnym.

Zobacz również:

  • Najlepsze okazje na sprzęt dla graczy. Sprawdź najnowsze promocje [9.09.2021]

Więcej o Siberia v3:

- http://steelseries.com/pl/products/audio/steelseries-siberia-v3/

- https://www.youtube.com/watch?v=keAPlSjEGok

SteelSeries Siberia v3 Prism – cena sugerowana 599 zł

Nadchodzi nowa rodzina słuchawek Steelseries

Siberia v3 Prism wyposażona w świecące na jeden z 16.8 miliona kolorów muszle, dołącza do rodziny, oferując graczom komfort, styl i wszystkie funkcje znane z modelu Siberia v3. Dodatkowo gracze otrzymają rozszerzone możliwości dostosowania słuchawek do własnych potrzeb, dzięki darmowemu oprogramowaniu SteelSeries Engine, w tym:

- Nielimitowane profile zapisywane w chmurze SteelSeries CloudSync oznaczają, że gracz ma dostęp do swoich ustawien´ w dowolnym miejscu z internetem.

- Technologie Microphone Noise Suppression oraz Microphone Auto Compression automatycznie optymalizują jakość komunikacji głosowej

- Cyfrowa jakość dźwięku z korektorem

- Podświetlenie ColorShift, oferujące różne tryby i efekty

Więcej o Siberia v3 Prism:

- http://steelseries.com/pl/products/audio/steelseries-siberia-v3-prism/

- https://www.youtube.com/watch?v=uhqzwUOAeVQ

Siberia Elite Prism – cena sugerowana 849 zł

Nadchodzi nowa rodzina słuchawek Steelseries

Model Siberia Elite został ulepszony, aby sprostać wysokim wymaganiom graczy. Nowy, smuklejszy mikrofon oraz ulepszona karta dźwiękowa zapewniają krystalicznie czystą jakość rozmów i dźwięku. Natomiast poduszki słuchawek są jeszcze bardziej wygodne. Siberia Elite Prism wykorzystują technologie Dolby Headphone® oraz Dolby Pro Logic IIx®, które tworzą wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1. Słuchawki zostały wyposażone w system podświetlenia, który można modyfikować poprzez oprogramowanie SteelSeries Engine, wymienny system kabli. Siberia Elite Prism współpracują z PC, Mac, PS4 i urządzeniami mobilnymi.

Więcej o Siberia Elite Prism:

- http://steelseries.com/pl/products/audio/steelseries-siberia-elite-prism/

Siberia RAW Prism – cena sugerowana 249 zł

Nadchodzi nowa rodzina słuchawek Steelseries

Siberia RAW Prism będą dostępne na każdą kieszeń. Mimo niższej ceny słuchawki posiadają jakość, do której zobowiązuje rodowa nazwa Siberia. Stworzone przez SteelSeries przetworniki dają najwyższą jakość dźwięku. Darmowe oprogramowanie SteelSeries Engine umożliwi graczom stworzenie nielimitowanych profili w których dostosują swoje ustawienia audio oraz podświetlenia - świecący okrąg na każdej muszli – do wyboru jeden z 16.8 miliona kolorów.

Wbudowany na lewej muszli mikrofon z technologią Mic Auto Optimization zapewni czystą komunikację głosową. Również na lewej słuchawce znajduje się przycisk wyciszenia mikrofonu. Dzięki połączeniu USB Siberia RAW Prism jest kompatybilna z PC, Mac, PS4 i innymi urządzeniami.

Więcej o Siberia RAW Prism:

- http://steelseries.com/pl/products/audio/steelseries-siberia-raw-prism/

- https://www.youtube.com/watch?v=GwSF1RvHz3I

Najnowsze słuchawki z serii Siberia będą dostępne w wybranych sklepach na terenie Polski w czwartym kwartale br.

Firma SteelSeries jest czołowym producentem sprzętu dla graczy i zawodników e-sportowych, którego oferta obejmuje m.in. zestawy słuchawkowe, klawiatury, myszy, podkładki oraz oprogramowanie. Od momentu założenia spółki w 2001 r. SteelSeries pozostaje liderem na rynku profesjonalnego sprzętu do grania, dzięki nieustannemu rozwijaniu innowacyjnych technologii oraz tworzeniu produktów we współpracy z czołowymi graczami. Więcej informacji dostępnych na stronie: http://steelseries.com/pl/home/