Nadchodzi nowy Tomb Raider Underworld?

Wszystko wskazuje na to, że fani serii Tomb Raider mogą zacząć ostrzyć sobie zęby na nową część przygód Lary Croft. Najnowsza odsłona cyklu ze słynną panią archeolog w roli głównej ukaże się najprawdopodobniej z podtytułem "Underworld". Gra jest już podobno w produkcji.

Przypuszczenia o tym, że już wkrótce na rynku ma się ukazać kolejna część przygód Lary Croft, pojawiły się gdy wydawca zdecydował się zastrzec nazwę Tomb Raider Underworld. Urząd patentowy zaakceptował nazwę więc bardzo prawdopodobne, że coś jest na rzeczy.

Niestety na razie nie ma oficjalnego potwierdzenia tych informacji. Nie wiadomo więc jak mamy interpretować słowo "Underworld". Nasza kochana Lara może bowiem trafić zarówno do zapomnianych katakumb, jak również do podziemia... Przestępczego. Tak czy inaczej, na jakiekolwiek szczegóły pozostaje nam jeszcze poczekać.

Seria Tomb Raider liczy sobie już ponad dziesięć lat. Pierwsza część gry ukazała się w roku 1996 i jak na owe czasy była przełomem. Szybko więc zjednała sobie miliony fanów na całym świecie, a ponętna główna bohaterka stała się obiektem westchnień wielu męskich serc. Dwie ostatnie części gry to Tomb Raider: Legend oraz Tomb Raider: Anniversary. Pomimo pewnych obaw co do jakości gier, zostały one bardzo dobrze przyjęte przez fanów jak i przez krytyków prasowych. Pozostaje czekać na Underworld#...