Nadchodzi nowy Wolfenstein

Tak, to prawda! Następna część legendarnej strzelaniny jest już w produkcji. Gra powstaje na nowego Xboxa i PC! Całość jest tworzona przez speców ze studia Raven, więc można spodziewać się raczej udanej produkcji.

Niestety, w oświadczeniu Activision (wydawcy) nie podano żadnych konkretnych szczegółów na temat gry. Wiemy tylko tyle, iż powstaje ona na znacznie zmodyfikowanym i wzbogaconym o nowe możliwości silniku Dooma 3. Można więc założyć, że oprawa graficzna będzie bardzo widowiskowa - miejmy nadzieję, że nie będzie ona jedynym atutem nowego Wolfensteina.

Aktualizacja: 26 października 2005 11:15

Garść szczegółów o multi w RTCW 2

Miłośnicy walk sieciowych mogą nieco spokojniej odetchnąć - istnieje duże prawdopodobieństwo, że RTCW 2 zostanie 'wyposażona' w równie znakomity tryb rozgrywek wieloosobowych, co poprzedniczka.

Trybem multi w nowym RTCW zajmie się bowiem nie sam Raven, tylko osobna grupa -Nerve Software. To właśnie oni wymyślili podstawy zabawy, która potem, po przejściu przez ręce (i mózgi) programistów Splash Demage, przerodziła się w Enemy Terrritory.


Zobacz również