Nadchodzi nowy Xiaomi? Mówi się o Redmi Note 8 (2021)

W sieci pojawił się informacje, jakoby Xiaomi miało pracować nad nowym urządzeniem z serii Redmi Note . Co do tej pory wiemy?

Spekuluje się, że Xiaomi pracuje nad produkcją smartfona Redmi Note 10 z serii Dimensity 900. Pojawiły się jednak informacje o tym, że Chińczycy skupili się na wersji Redmi Note 8 (2021). Dane na temat smartfona pojawiły się w bazie danych Federalnej Komisji Łączności (FCC).

Kacper Skrzypczak, który jako pierwszy opublikował listę IMEI stwierdził, że telefon może zadebiutować jako Redmi Note 8 (2021).

Zobacz również:

  • POCO M3 w świetnej przecenie! Najtaniej na rynku
  • Recenzja: Vivo V21 - zrób lepsze selfie niż kiedykolwiek!

Mówi się o tym, że Xiaomi Redmi Note 8 (2021) ma mieć ekran IPS LCD z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Dokładny rozmiar nie jest jeszcze jednak znany. Oczekuje się, że pojawi się z 4 GB pamięci RAM, 64 GB / 128 GB wbudowanej pamięci i baterią 4000 mAh z obsługą szybkiego ładowania 22,5 W. Całością miałby sterować procesor Helio G85. Zapewne wystartuje także z Androidem 11. Jednak na szczegółowe informacje dotyczące specyfikacji oraz wyglądu urządzenia będziemy musieli jeszcze poczekać.

źródło: Gizmochina