Nadchodzi nowy film o Mortal Kombat

Wszystko wskazuje na to, że powstanie jeszcze jeden film wzorowany na popularnej grze Mortal Kombat. Czy jednak uda mu się uniknąć licznych niedoróbek swoich poprzedników?

Przy produkcji każdego filmu najważniejszą rolę odgrywa reżyser. Wiadomo, że w przypadku najnowszej odsłony Mortal Kombat będzie nim Christopher Morrison. Ostatnim filmem tego artysty było "Into The Sun", nakręcone w 2005. Główną rolę w tej produkcji zagrał Steven Segal. Jednak nawet udział gwiazdy nie pomógł filmowi. Zebrał on fatalne recenzje i nie odniósł wielkiego sukcesu.

Nadchodzi nowy film o Mortal Kombat

Co do samej fabuły filmu MK, to już teraz wiadomo, że nie zaprezentuje on dalszych wydarzeń poprzednich produkcji. Twórcy zamierzają bowiem spojrzeć na całą tematykę filmu w nowatorski sposób i zafundować nam zupełnie nową jakość. Ich zdaniem współczesny widz jest bardzo wymagający i trzeba zrobić wszystko by mu dogodzić.

Zobacz również:

  • Filmowy kalendarz adwentowy 2021

Zapewnienia te mogą napawać nadzieją. Jeśli jednak przypomnimy sobie jak kończyło się to w przypadku innych tego typu produkcji, nasz optymizm przestanie być tak duży. Na razie jednak jest jeszcze za wcześnie by wyrokować o samym filmie. O wszystkich najnowszych doniesieniach postaramy się informować na bieżąco.