Nadciąga WCG 2005!

Ruszyła oficjalna strona internetowa polskich rozgrywek World Cyber Games 2005. Chcesz zostać cyberatletą? Nie zwlekaj - pierwsze pojedynki eliminacyjne już 1 lipca. Rejestracja już się rozpoczęła!

Strona, jak co roku pełni wiele funkcji. Najważniejszą z nich jest informowanie o rozgrywkach online i wielkim finale WCG 2005 oraz rejestracja graczy. Można na niej znaleźć harmonogram i regulaminy polskiej edycji turnieju, opisy poszczególnych gier, forum dla uczestników oraz wiadomości na temat światowych rozgrywek World Cyber Games 2005. W portalu zostaną także zamieszczone wywiady z najlepszymi polskimi graczami, ich sugestie i podpowiedzi dotyczące ćwiczeń, jakie można wykonywać, aby doskonalić swoje umiejętności techniczne i refleks.

"Portal WCG2005 to interaktywne serce turnieju World Cyber Games 2005. Każdego roku staramy się wprowadzać do niego nowe elementy, by jak najlepiej służył graczom. Mamy nadzieję, że serwis będzie dostarczał tyle samo emocji, co w latach poprzednich i pozwoli nam dokładnie śledzić sukcesy polskich graczy w czasie rozgrywek online i finałów zarówno w Warszawie, jak i w Singapurze." - powiedział Marcin Bołbot - Sales & Marketing Director Samsung Electronics Polska.

Od początku rozgrywek, czyli od 1. lipca będzie można przeczytać w serwisie codzienne relacje z najciekawszych meczów. Podobnie jak w ubiegłym roku rozgrywki będą odbywać się w dwóch turach i potrwają od 1 lipca do 31 sierpnia. Polska edycja WCG2005 zakończy się wielkim finałem, który odbędzie się 1 października w sobotę w centrum handlowym Blue City w Warszawie. Zwycięzcy polskich eliminacji pojadą na wielki finał do Singapuru.

W tym roku polscy gracze będą mogli zmierzyć się w trzech 'dyscyplinach' - grać będą w "Starcraft: Brood War", "Counter Strike'a "i "Warcrafta 3". Zgłoszenia do eliminacji będą przyjmowane do 31 lipca. Jeśli chcecie załapać się na pierwszą turę rozgrywek powinniście dokonać rejestracji jak najszybciej.

Wiecej informacji/rejestracja:

WCG2005


Zobacz również