Nadjechało RACE 07 WTCC Game

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników wyścigów samochodowych, zawrotnych szybkości, potężnych silników i adrenaliny. Od dziś na półkach sklepowych całego kraju dostępna jest już gra Race 07: WTCC Game.

W Race 07 gracz bierze udział w serii wyścigów znanych wszystkim miłośnikom motoryzacji, m.in. w tytułowym World Tourning Car Championship, Formuła BMW, Mini Cooper Challenge, czy Radical SR3 i SR4.

Twórcy zapowiadali, że zrobią wszystko aby gra jak najlepiej oddawała realizm prawdziwej jazdy na torze. Oznajmili również, że gra uwzględnia dziesiątki czynników, które mają wpływ na jazdę w rzeczywistych warunkach.

Nadjechało RACE 07 WTCC Game

W grze położono również nacisk na odwzorowanie torów wyścigowych - można przejechać się m.in. na tak znanych torach jak Monza, Zandvoort czy Imola. Nie zabrakło oczywiście świetnych wozów - Race 07 to w sumie 300 wiernie odwzorowanych i w pełni licencjonowanych samochodów podzielonych na 11 klas.

Gra jest na tyle wyjątkowa i realistyczna, że na pewno zadowoli nawet najbardziej wymagających kierowców. Jej rangę podkreśla fakt posiadania oficjalnej licencji prestiżowej Międzynarodowej Organizacji Samochodowej (FIA).

Race 07: WTTC Game dostępna jest w polskiej kinowej wersji językowej i w sugerowanej cenie 129,90 złotych.