Nadjeżdża Train Simulator 2015 - najlepsza gra o pociągach!

Setki ton pędzących z urzekającą gracją – pociągi mają w sobie ten niepowtarzalny urok, fascynując nas już od lat najmłodszych i pierwszych zestawów kolejek elektrycznych.

U wielu osób, dziecięca zabawa przeradza się w pasję i niesłabnący podziw wobec potężnych i dostojnych maszyn. Dla miłośników kolei szykuje się prawdziwa gratka. Najnowsza część najlepszej serii o pociągach, Train Simulator 2015, pojawi się na krajowym rynku w dniu swej światowej premiery: 18 września 2014.

Nowicjusze będą mogli wstąpić do akademii, w której nauczą się jazdy różnymi pociągami w odmiennych środowiskach oraz poznają zawiłości operacji kolejowych i systemu sygnalizacyjnego. Do dyspozycji graczy oddany będzie też rozbudowany edytor, umożliwiający zbudowanie własnych tras i określenie scenariuszy, jakie trzeba będzie zrealizować z określonym taborem kolejowym.

Dovetail Games przy tworzeniu Train Simulator 2015 współpracowało z Hitachi Rail Europe Ltd, by wiernie odwzorować w grze ich najnowsze pociągi z serii Class 800/801, które wejdą do służby w 2018 roku. Hitachi bardzo sobie tę współpracę chwali, co wyrażają słowa Andy’ego Barra, dyrektora operacyjnego Hitachi Rail Europe: „Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Dovetail Games i podekscytowani, mogąc zobaczyć, jak Class 800/801 zostały odwzorowane w grze. Jako liderzy innowacji zawsze poszukujemy partnerów, którzy dzielą nasze pasje w projektowaniu i technologii, i nie możemy się doczekać, by zobaczyć, jak użytkownicy Train Simulator 2015 cieszą się z możliwości doświadczenia jazdy naszym pociągiem”