Nadjeżdża najnowszy Tony Hawk

Wśród gwiazd odwiedzających targi E3 nie zabrakło żywej legendy skateboardingu - pojawił się sam Tony Hawk. Nietrudno domyślić się celu wizyty - Activision ogłosiło produkcję najnowszego Tony Hawk's Project 8

Nadjeżdża najnowszy Tony Hawk
Tym razem akcja gry przeniesiona została do miasteczka Podunk. Odbędą się tam mistrzostwa, które wyłonią prawdziwego mistrza deski.

Teren rozgrywki będzie otwarty - o tym jakie zadanie wykona gracz zadecyduje on sam poprzez podjeżdżanie do kolejnych NPC-ów. Oczywiście niektóre części miasta trzeba będzie odblokować wykonując misje.

Aby zwiększyć stopień realizmu, w grze zastosowano technikę motion capture. Za jej pomocą nagrano niemal wszystkie znane profesjonalistom tricki, które można wykonać na desce.

Tych na pewno nie zabraknie, tak samo jak licznych sekretów, bonusów, możliwości zmiany wyglądu naszego zawodnika oraz stworzenia własnego skateparku.

Tony Hawk's Project 8 trafi na rynek w październiku i dostępny będzie na platformy X360 i PS3. Za edycje przeznaczone na poprzednie konsole Microsoftu i Sony odpowiedzialne będzie studio Shaba.