Nadjeżdża pociąg z Sid Meier's Railroads!

Jeżeli kiedykolwiek myśleliście o tym, aby zbudować swoją własną makietę dla kolejki elektrycznej, jeżeli pozostało to waszym niespełnionym marzeniem, powinien was zainteresować nadchodzący Sid Meier's Railroads. Tytuł trafi na zachodni rynek już 27 października bieżącego roku.

Nadjeżdża pociąg z Sid Meier's Railroads!
Jednocześnie trzeba poinformować o tym, że na razie nie wiadomo kiedy tytuł ukaże się na półkach sklepowych w Polsce. Za dystrybucję w naszym kraju odpowiada Cenega Poland.

Railroads! to gra najnowsza strategia ekonomiczna ze studia Firaxis Games. Głównym zadaniem gracza będzie stworzenie firmy transportowej z liniami kolejowymi w roli głównej.

Autorzy zaoferowali graczom szereg opcji, które umożliwią zrealizowanie nawet najbardziej wymyślnych pomysłów: pojawią się rozmaite konstrukcje (mosty, tunele, zwrotnice, etc.), specjalny "kreator pociągów" (ponad 30 rodzajów lokomotyw), bardzo zaawansowany model ekonomiczny, zadania losowe i możliwość prowadzenia agresywnej polityki rozwoju.

Jakby tego było mało, Sid Meier's Railroads! zaoferuje również edytor map i scenariuszy oraz tryb multiplayer (kooperacja i pvp). Pozostaje czekać!

Strona producenta znajduje się tutaj.