"Nagą programistkę zatrudnię!"

W brytyjskiej wersji serwisu Craigslist pojawiło się interesujące ogłoszenie. Jego autor (to nie żart) poszukuje programistek internetowych chętnych do pracy... nago!

Ogłoszenie zostało zamieszczone przez 63-letniego Chrisa Taylora, który proponuje paniom gustującym w naturyzmie zatrudnienie na stanowisku programisty internetowego w firmie Nude House. Pensja? 24 tysiące funtów rocznie.

Taylor, który sam jest naturystą, podkreśla, że pracując w jego biurze znajdującym się w Buckinghamshire przyszłe programistki mogą być pewne dobrej zabawy, niesamowitych wrażeń oraz przytulnego i ciepłego biura. Oczywiście nie będą też narażone na osobiste kontakty z klientami.

Zobacz również:

  • Pracownicy Blue Origin opuszczają Jeffa Bezosa
  • Niezaszczepieni poniosą konsekwencje w pracy
  • Android Jelly Bean bez Usług Google Play

Wszystkie osoby obecnie zatrudnione w firmie Nude House są naturystami. Pojawił się jednak pewien problem - jest wśród nich tylko jedna kobieta. Taylor, aby zlikwidować tę dysproporcję, postanowił więc zatrudnić więcej przedstawicielek płci pięknej. Ponadto przyznał, że ma dość patrzenia na nagich mężczyzn.

Firma Nude House jest bardzo elastyczna jeżeli chodzi o godziny pracy. Chętne programistki będą bowiem miały możliwość zatrudnienia się w pełnym wymiarze godzin lub, jeżeli wolą, w niepełnym.

Taylor zapowiada, że, jeżeli stworzenie biura naturystek zakończy się sukcesem, otworzy kolejne. Zapewnia również, że przykłada wielką wagę do tego, aby zatrudniane przez niego osoby były prawdziwymi naturystami, a nie spryciarzami liczącymi na niezobowiązujący seks.

Niestety nigdzie nie znaleźliśmy informacji na temat najważniejszych walorów i kluczowych atrybutów, na które będzie zwracana uwaga podczas rozmowy kwalifikacyjnej...

Więcej informacji: Nude House