Nagrody dla swatek

Internetowe biuro matrymonialne Webwoo oferuje 10 tys. USD, dla każdego kto znajdzie partnera klientowi firmy.

10 tys. USD to nagroda dla tych internautów, którzy chcą zabawić się w swatów i swatki. Witryna biura matrymonialnego Webwoo obiecuje taką sumę każdemu, kto pomoże w poszukiwaniu partnera klientowi firmy - warunkiem jest małżeństwo osób, które poznały się dzięki serwisowi.

Każdy kto chce umówić się na randkę, powinien zarejestrować się w serwisie i podać adresy poczty elektronicznej członków rodziny i przyjaciół, którzy mogą mu ułatwić poszukiwanie partnera czy partnerki. Te osoby powinny dostarczyć następne adresy znajomych, którzy mogą pomóc w znalezieniu kandydata na małżonka, a także adresy tych osób, które chciałyby umówić się na randkę. W ten sposób poszerza się krąg potencjalnych swatów i swatek.

Osoby poszukujące kandydatów na żonę lub męża mogą skorzystać z miesięcznego, bezpłatnego, próbnego członkostwa. Jeśli serwis Webwoo przypadnie im do gustu i chcą z niego korzystać dalej muszą zapłacić 49,95 USD. Internetowym swatem lub swatką można zostać za darmo. Witryna działa już ok. 6 miesięcy - w tym czasie zarejestrowano ok. 13 tys. osób korzystających z usług serwisu. Na ślubnym kobiercu nie stanął jednak jak dotąd żaden z klientów firmy.

Więcej informacji: www.webwoo.com


Zobacz również