Najbardziej wyczekiwana recenzja roku już wkrótce. Łom od NVIDII już mamy!

NVIDIA zapowiedziała niedawno tajemniczo za pośrednictwem Facebooka, że szykuje dla nas kolejny produkt. Najprawdopodobniej będzie nim monstrualnie wydajna karta graficzna GeForce GTX 690, do której dostać sie będzie można wyłącznie za pomocą...specjalnego łomu!

Pamiętacie jak kilka dni temu NVIDIA na swojej facebookowej stronie umieściła tajemnicze zdjęcie przedstawiające czarną powierzchnię z wygrawerowanym logo oraz napis "ZBLIŻA SIĘ."? Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że jest to zapowiedź monstrualnie wydajnej karty graficznej GeForce GTX 690, która wykonana została w 28-nanometrowym procesie technologicznym i korzysta z dwóch układów GK104.

Właśnie okazało się, że to nie jedyny pomysł, na który wpadł odpowiedzialny za marketing dział "zielonych". Dawid Kosiński z naszej redakcji otrzymał bowiem zaskakującą przesyłkę, w której po otwarciu znalazł...łom.

Uwagę przykuwa znajdujący się na nim napis "For use in case of zombies or..." i część loga NVIDII. Zresztą zobaczcie go na własne oczy:

Z pewnością gdy już do naszego laboratorium trafi skrzynka z "tajemniczym" produktem NVIDII (będziemy jedyną redakcją w Polsce, która ją premierowo otrzyma) skorzystamy z przesłanego gadżetu.

Premiera tajemniczego produktu będzie miała miejsce już za kilka dni, dokładnie 28 kwietnia, co potwierdza odmierzający pozostały do niej czas licznik na stronie GeForce.co.uk