Najciekawsze premiery tygodnia - Test Drive Unlimited 2

Luty nie jest miesiącem, w którym możemy zaobserwować szczególnie duży wysyp gier. W tym tygodniu na polski rynek wejdą cztery nowe tytuły, ale za to jeden wyjątkowo ciekawy - mowa oczywiście o Test Drive Unlimited 2.

Test Drive Unlimited 2 to coś dla fanów samochodów i luksusu. Gra przenosi nas na Ibizę, która została oddana do dyspozycji gracza w całości. Możemy się ścigać zarówno po drogach asfaltowych, jak i po bezdrożach. Do tego ostatniego przydadzą się samochody terenowe, które zostały wprowadzone w tej części gry. Samych aut jest w grze naprawdę bardzo dużo, a zostały podzielony na trzy kategorie: samochody sportowe, samochody terenowe i oldtimery. Niestety w przeciwieństwie do pierwszej części gry, próżno szukać tutaj motocykli.

Na pokaźnej liście samochodów w Test Drive Unlimited 2 znajdują się między innymi: Audi S5, Audi RS6, Audi TT-S, Dodge Charger SRT8, Dodge Viper SRT-10, Gumpert Apollo Sport, Pagani Zonda C12S, Pagani Zonda Cinque, Pagani Zonda F, Pagani Zonda Roadster, McLaren MP4-12C, Spyker C8 Aileron Coupe, Spyker C12 Zagato, Spyker Pekin to Paris (SUV), Saleen S5S Raptor, Saleen S7 Twin Turbo, Mercedes SLR 722 S McLaren Roadster, Mercedes SLR Z199, Audi Q7, Hummer H3, Mercedes ML, Range Rover czy Volkswagen Touraeg.

Podobnie jak w "jedynce", producenci największy nacisk położyli na rozgrywkę sieciową. Podczas eksplorowania wyspy będziecie mogli ścigać się z innymi graczami, na których natraficie, a także brać udział w większych wyścigach, czy turniejach. Gracze preferujący zabawę w trybie singleplayer nie mają się jednak czym przejmować - w Test Drive Unlimited 2 można się ścigać również z przeciwnikami komputerowymi.

A jak już znudzicie się wyścigami zawsze można wydać zarobione na nich pieniądze: na wyspie znajdziecie całe mnóstwo apartamentów do kupienia, a jak przyjdzie wam ochota to kupicie nowe ubrania dla swojej postaci.

Na deser pozostaje fakt, iż wraz z postępami w grze, odblokowana zostaje Oahu - wyspa doskonale znana z pierwszej części gry. Z pewnością miło będzie odwiedzić niektóre zakątki.

Test Drive Unlimited 2 w wersjach na PC, PS3 i Xboxa 360, został wydany nakładem wydawnictwa Cenega, jest dostępny na półkach sklepowych od 11 lutego i kosztuje 149,90 zł (wersja PC).

Z kolei pod koniec przyszłego tygodnia zobaczymy aż trzy nowe pozycje. Majesty 2: Wojna o Ardanię oraz Majesty 2: Mroczne Królestwo to dodatki do strategii Majesty 2: Symulator Królestwa Fantasy. Oba zawierają zupełnie nowe kampanie dla trybu singleplayer i pokażą się w sklepach 18 lutego.

Najciekawsze premiery tygodnia - Test Drive Unlimited 2

Marvel vs Capcom pozwala wcielić się w takich bohaterów jak Kapitan Ameryka czy Iron Man

Tego samego dnia na Xboxy 360 i PlayStation 3 pojawi się ), Marvel vs Capcom 3: Fate of Two Worlds - klasyczna bijatyka w starym dobrym stylu, a w dodatku przepełniona bohaterami legendarnych komiksów Marvela i niemniej kultowych gier Capcom. Wśród nich znajdzie się między innymi: Captain America, Albert Wesker, Deadpool, Amaterasu, Doctor Doom, Arthur, Dormammu, Chris Redfield, Hulk, Chun-Li, Iron Man, Dante, Magneto, Felicia, M.O.D.O.K., Jill Valentine, She-Hulk, Morrigan Aensland, Shuma-Gorath, Nathan Spencer, Spider-Man, Ryu, Super-Skrull, Trish, Thor, Tron Bonne, Wolverine, Viewtiful Joe, X-23 oraz Zero.

Gra łączy w sobie cechy bijatyk 3D pokroju Street Fightera IV ze stylem znanym ze starych gier 2D. Grafika wygląda naprawdę doskonale i jest wyświetlana w rozdzielczości Full HD. Marvel vs Capcom 3: Fate of Two Worlds będzie dostępny w cenie 239,90 zł.