Najdroższy iPad świata?

Rosyjska firma Gresso zaprezentowała kolejne urządzenie dla najbogatszych. Tym razem przygotowała ona nie iPhone’a, a iPada. I choć jego cena nie została podana do publicznej wiadomości, to śmiało można założyć, że tablet nie będzie tani.

Zarejestrowana w Szwajcarii rosyjska firma Gresso znana jest z produkcji luksusowych urządzeń elektronicznych. Jakiś czas temu pokazała ona iPhone’a za milion dolarów. Teraz jej projektanci zabrali się za modyfikowanie iPada. Jaki jest efekt ich pracy? Osoby narzekające na nadmiar gotówki będą mogły nabyć tablet, którego obudowę wykonano z dwustuletniego szlachetnego drewna z Afryki. Ma to być najdroższy rodzaj drewna na świecie. Drobiazgiem przy nim wydaje się więc logo Apple wykonane z czystego 18-karatowego złota.

Nie wiadomo ile dokładnie sztuk urządzenia przygotowano, ale firma Gresso poinformowała, że trafi ono do sprzedaży dokładnie w sylwestra. Cena urządzenie nie została podana do publicznej wiadomości, ale jak mówi stare porzekadło, jeśli ktoś o nią pyta, to znaczy, że go na ten gadżet nie stać.

Zobacz również:

  • Najlepsze świąteczne promocje na sprzęt Apple - iPhone, MacBook, Watch [8.12.2021]