Najdziwniejsze mody do Hogwarts Legacy. Ja dalej nie wierzę w to, co zobaczyłem

Myśleliście, że w grach widzieliście już wszystko? Nic bardziej mylnego. Po sprawdzeniu tych modów do Hogwarts Legacy nic już nie będzie takie samo.

Hogwarts Legacy (fot. Warner Bros)

Hogwarts Legacy to jeden z największych hitów początku tego roku. Gra pojawiła się 10 lutego na PC oraz konsolach Xbox Series X/S i PS5. Wcielamy się tutaj w postać młodego czarodzieja, który rozpoczyna naukę w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie wyjątkowo na 5 roku. Przez to musi się postarać, aby dość szybko nadrobić zaległości. Co więcej, odkrywa w sobie umiejętność posługiwania się starożytną magią, co łączy się z wielkim spiskiem goblinów i czarnoksiężników.

Premiera na konsole Xbox One i PS4 zaplanowana jest na 5 maja. Posiadacze Nintendo Switch do tego magicznego świata wkroczą 25 lipca.

Zobacz również:

  • Hogwarts Legacy - jak odblokować czary Avada Kedavra, Crucio i Imperio? Co grozi za ich użycie?
  • 10 modów, bez których nie warto grać w The Sims 4!
  • Najlepsze mody do Civilization 6 w 2022 roku

Hogwarts Legacy to gra wprost idealna dla sceny moderskiej. Ogromny świat fantasy aż się prosi o to, żeby dodać do niej własne, nawet najbardziej szalone pomysły. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów modów, o których nawet bym nie pomyślał, że mogą powstać..

Najdziwniejsze mody do Hogwarts Legacy