Najlepsza myszka świata?

Razer wprowadza limitowaną edycję swojej flagowej myszy przeznaczonej dla najbardziej wymagających graczy. Diamondback Plasma Limited Edition ma szansę stać się najdokładniejszą myszką optyczną, bowiem wyposażono ją w sensor o czułości 1600 dpi.

Najlepsza myszka świata?

Mysz Razer Diamondback Plasma Limited Edition

Podczerwony sensor myszki Razer Diamondback Plasma Limited Edition o czułości 1600 dpi jest zbudowany z wykorzystaniem technologii Razer Precision i osiąga prędkość odczytu 6400 ramek na sekundę (5,8 mln pikseli na sekundę). Wraz z 16-bitową szyną danych pozwala to na prawidłową pracę przy ruchach o prędkości ponad 1 m/s i przyspieszeniu 15 g, zarówno w niskiej jak i wysokiej czułości.

Razer Diamondback Plasma Limited Edition wyposażono w ciekawy system zmiany czułości "w locie" (on-the-fly), co ma gwarantować precyzyjną kontrolę przy każdej szybkości przesuwu "gryzonia". Urządzenie ma elegancki wygląd, jest przystosowane dla osób prawo- i leworęcznych. Mysz jest specjalnie zaprojektowana i wyposażona w duże, antypoślizgowe klawisze. Dzięki ślizgaczom Ultra-Slick Teflon myszka jest cicha i umożliwia niezakłócone ruchy na każdej powierzchni. Plasma wyposażona jest w 7 dobrze usytuowanych klawiszy zoptymalizowanych dla gier i z możliwością niezależnego programowania. Razer Daimondback Plasma LE zostanie wprowadzony do sprzedaży na przełomie maja i czerwca dla uczczenia 6-miesięcznej obecności myszek Diamondback na rynku oraz sprzedaży miliona egzemplarzy.

Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją w systemie SOS z serwisem Door-To-Door. Cena urządzenia to 220 zł.

Więcej informacji:

http://www.razer.pl