Najlepsze Smart TV ma Samsung - potwierdzone prestiżowym certyfikatem

Telewizory Samsung ES8000, E7500 i E7000 uzyskały pierwszy certyfikat spełniający wymagania standardu Smart TV, który został przyznany przez TÜV Rheinland - prestiżowy niemiecki instytut certyfikacyjny.

Samsung Smart TV

Smart TV Advanced - taki certyfikat przyznał instytut TÜV Rheinland modelom telewizorów Samsung Smart TV - ES8000, E7500 i E7000 (plazma). TÜV Rheinland to prestiżowa niemiecka firma z siedzibą w Kolonii - została założona w 1872 roku.

Najlepsze Smart TV ma Samsung - potwierdzone prestiżowym certyfikatem

Certyfikat TUV Rheinland

Smart TV - za co Samsung otrzymywał certyfikat TUV Rheinland?

Niemcy przy wydaniu certyfikatu brali pod uwagę jakość obrazu oraz funkcje takie jak dostęp do internetu, social media i przeglądarki internetowej. Z pewnością ważną rolę odgrywa sterowanie głosem i ruchem oraz zestaw Smart Evolution, który wprowadzony w tym roku wprowadzony został do LED LCD (ES8000 i ES7000) oraz plazmy (E8000).

Zobacz również:

  • Gry z Xbox Game Pass uruchomisz na każdym telewizorze i to bez konsoli
  • iPhone 13 z gorszym ekranem? Niestety to może być prawda!

Samsung Smart TV - ciekawe aplikacje

Telewizory Samsunga posiadają w tym roku ekskluzywne aplikacje takie jak Fitness (monitoring postępów w zakresie ćwiczeń, pozwala na podłączenie wagi Wi-Fi), Kids (interaktywne centrum nauki i zabawy dla dzieci) oraz Family Story (rodzinny album zdjęciowy na TV).

Najlepsze Smart TV ma Samsung - potwierdzone prestiżowym certyfikatem

Samsung Smart TV 2012

Smart Evolution - telewizor jak pecet

Wyjątkową zaletą Smart TV w telewizorach Samsunga (której nie ma konkurencja) jest funkcja Smart Evolution, która pozwala na aktualizację sprzętową telewizora w ciągu następnych 4 lat. Zestaw pojawi się dopiero w 2013 roku, ale modele z 2012 roku są z nimi kompatybilne.

Komentarz - telewizor wreszcie jest smart

Samsung ma najlepsze Smart TV - to wiemy już od jakiegoś czasu. Najwięcej sprzedaje się właśnie telewizorów Samsunga. Teraz potwierdza to oficjalny certyfikat. Smart Interface czy Smart Evolution to funkcje, które dają wyraźną przewagę Samsungowi nad konkurencją w Smart TV. Miałem ostatnio okazję z bliska zapoznać się z najnowszym Samsung Smart TV na specjalnej prezentacji w Samsung Gallery w Warszawie i muszę przyznać, że certyfikat nie został przyznany Samsungowi na wyrost. Tak powinno wyglądać mniej więcej "sprytny" telewizor. Można powiedzieć, że idea Smart TV po niedoskonałych początkach wreszcie osiąga dojrzałość. Oby konkurencja Samsunga również podążyła w tę stronę.