Najlepsze addony do World of Warcraft 4.0.1

Gatherer

Najlepsze addony do World of Warcraft 4.0.1
Gatherer to ciekawe narzędzie, które w World of Warcraft może się okazać przydatne przede wszystkim dla górników oraz zielarzy. Zaznacza na mapie miejsca w jakich udało się nam zebrać złoża, dzięki czemu w przyszłości będziemy dokładnie wiedzieli gdzie szukać najbardziej wartościowych dóbr. Informacje te są szczególnie przydatne gdy chcemy w możliwie jak najszybszy sposób wyszkolić profesje czy po prostu zarobić dużą ilość pieniędzy (w sprzedaży znalezionych przedmiotów nieodzowny okaże się oczywiście Auctioneer).

Ściągnij addona Gatherer.

Deadly Boss Mods

Najlepsze addony do World of Warcraft 4.0.1
Deadly Boss Mods stanowi absolutną podstawę jeśli chodzi o wyposażenie graczy chcących pokonać silnych przeciwników (w szczególności mowa tu o bossach raidowych, ale nie tylko). Addon ten w odpowiednim momencie walki wyświetla najważniejsze informacje o umiejętnościach używanych przez przeciwnika. Dzięki temu możliwe jest natychmiastowe podjęcie działań niezbędnych do tego, by samemu przeżyć i nie osłabić niepotrzebnie całej drużyny. Warto też wspomnieć, że w wielu gildiach Deadly Boss Mods jest absolutną podstawą, wymogiem bez którego wzięcie udziału w raidzie nie będzie możliwe.

Zobacz również:

  • Diablo 4 - główny reżyser zwolniony. Czy to opóźni premierę?

Pobierz Deadly Boss Mods.

Omen Threat Meter

Najlepsze addony do World of Warcraft 4.0.1
Omen Threat Meter to obok Deadly Boss Mods jeden z bardziej przydatnych addonów jakie znajdują swe zastosowanie podczas walki z silniejszymi przeciwnikami. Dla zaprawionego w bojach gracza nie jest tajemnicą, że przeciwnicy atakują naszych bohaterów według ściśle określonego porządku wyznaczonego przez tzw. Threat. Osoba z największą wartością tego współczynnika jest atakowana na początku - reszta dopiero po zabiciu tej pierwszej. W walce z bossami raidowymi oczywistością jest, że na początku powinien być atakowany Tank - reszta postaci (w szczególności nadgorliwi DPS-i) powinni uważać, by nie przekroczyć Threatu swojego wojownika. W przeciwnym razie skończy się to ich rychłą śmiercią. W tym właśnie pomaga Omen - dodatek czuwa i informuje o naszym miejscu w kolejce do zwrócenia na siebie uwagi bossa.

Zapraszamy do ściągnięcia Omen Threat Meter.

Recount

Najlepsze addony do World of Warcraft 4.0.1
Recount pomoże nam w analizie obrażeń zadawanych przez poszczególnych członków drużyny. Niewątpliwym plusem tego addona jest graficzne przedstawienie najważniejszych danych. Co za tym idzie, dodatek ten jest przejrzysty i łatwo analizować wyświetlane dzięki niemu informacje. Nie trzeba chyba dodawać, że tego typu przemyślenia są niezbędne jeśli chodzi o dobór najlepszego składu postaci na najtrudniejsze wyprawy.

Pobierz Recount.

Atlasloot Enhanced

Najlepsze addony do World of Warcraft 4.0.1
Atlasloot Enhanced jest addonem, który okaże się przydatny na etapie decydowania o tym, którego z mocniejszych przeciwników będziemy chcieli zabić w pierwszej kolejności. Dodatek ten w przejrzysty sposób wyświetla przedmioty jakie można uzyskać za pozbycie się wybranego przeciwnika. Wystarczy jedynie uruchomić go klikając na małą ikonkę na ekranie, wybrać odpowiedni dungeon i przeanalizować wszystkie nagrody. Co bardziej niecierpliwi gracze mogą nawet od razu przymierzyć wymarzony ekwipunek i zobaczyć jak ich bohater się w nim prezentuje (klawisz CTRL). Atlasloot Enhanced spełni więc Wasze marzenia szybciej, niż można byłoby przypuszczać...

Ściągnij Atlasloot Enhanced.

Gear Score

Gear Score to dodatek, który idealnie sprawdzi się w przypadku chęci przeanalizowania czy to swojego ekwipunku czy też przedmiotów posiadanych przez innych graczy. Jedno kliknięcie i natychmiast otrzymamy informację o nietrafionych ulepszeniach poszczególnych broni czy też brakujących kamieniach. Addon ten wyświetli nam informację do jakiego dungeonu najbardziej nadaje się analizowana przez nas postać oraz pomoże podjąć decyzję czy dołączyć ją do naszej drużyny czy też nie.

Zapraszamy do pobrania Gear Score.

Podsumowując, warto zaznaczyć, że przedstawione dodatki stanowią niejako podstawę - zbiór najwaniejszych Addonów, które znacznie ułatwiają rozgrywkę. Oprócz nich społeczność World of Warcraft stworzyła jeszcze całe mnóstwo innych, przydatnych programów m.in. takich projektowanych z myślą po poszczególnych klasach czy pełnionych funkcjach. Niemniej jednak powyższa "dziesiątka" to kompedium, które znacznie ułatwi szybkie przygotowanie się na nadejście dodtku Cataclysm.