Najlepsze addony do World of Warcraft 4.0.1

World of Warcraft: Cataclysm postawi graczy w zupełnie nowej rzeczywistości: zniszczony świat, nowe zadania, wiele zmodyfikowanych umiejętności i... Deathwing - niemal niezwyciężony przeciwnik otoczony hordami bezwzględnych i silniejszych niż do tej pory towarzyszy. By przezwyciężyć te trudności każdy z graczy potrzebować będzie drobnej pomocy - najlepszych addonów do WoWa jakie są obecnie dostępne w Sieci.

Najnowszy dodatek do World of Warcraft zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji prezentujemy dziesięć popularnych Addonów do tego MMO. Z pewnością wszystkie z nich okażą się przydatne zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych graczy - znacznie przyspieszą i usprawnią rozgrywkę.

Quest Helper

Deathwing to dla gracza rozpoczynającego przygodę z World of Warcraft postać, z którą spotkanie jest odległe niemal o kilka lat świetlnych. Tak mogłoby się przynajmniej wydawać. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by szkolenie naszego bohatera błyskawicznie przyspieszyć. Do tego właśnie służy Quest Helper - addon, który wydatnie pomoże w wykonywaniu licznych zadań jakie są dostępne w grze. Dodatek ten wyświetli nam wymagania, lokalizację poszukiwanych przedmiotów oraz przeciwników czy nawet ilość metrów jaka pozostała do celu (o kierunku w jakim powinniśmy się poruszać jesteśmy informowani przy pomocy dużej strzałki). Atutem tego dodatku jest możliwość ustalania priorytetów dla poszczególnych zadań oraz liczne opcje personalizacji ustawień narzędzia.

Zobacz również:

  • Diablo 4 - główny reżyser zwolniony. Czy to opóźni premierę?

Pobierz addon Quest Helper.

Titan Panel

Titan Panel to dodatek, który nabiera coraz większego znaczenia wraz z rozwojem naszej postaci. Addon dodaje u dołu i na górze ekranu dwa paski, na których wyświetlane mogą być przydatne informacje ułatwiające grę (ich rodzaj i ilość zależy bezpośrednio od decyzji gracza). Standardowo w Titan Panel dostępne są takie dane jak godzina, współrzędne, ilość FPS-ów, szybkość regeneracji życia/many, ilość wolnego miejsca w torbach i wiele innych. Co za tym idzie znacznie ułatwia to szybki ogląd sytuacji czy też sprawdzenie najważniejszych danych.

Pobierz Titan Panel.

Auctioneer

Najlepsze addony do World of Warcraft 4.0.1
Auctioneer okaże się przydatny już po wykonaniu pierwszych zadań i dotarciu do pierwszego domu aukcyjnego w grze. Narzędzie pomaga bowiem w szybkim podejmowaniu decyzji dotyczących kupna przedmiotów czy sprzedaży posiadanych przez siebie dóbr. Oprócz podania nam średniej ceny wskazanej rzeczy szybko dowiemy się również o jej przeznaczeniu, częstości występowania w grze czy nawet zadaniach, w których może być użyta. Gracze, dzięki funkcji skanowania, mają zawsze pewność, że informacje prezentowane przez dodatek Auctioneer są zawsze aktualne i obowiązujące. Program ten pomoże więc w szybkim zarobieniu dużej ilości pieniędzy oraz skompletowaniu uzbrojenia po najniższych możliwych cenach.

Zapraszamy do pobrania Auctioneer.

Cartographer

Najlepsze addony do World of Warcraft 4.0.1
Cartographer to dodatek, który ułatwi nam się poruszanie po świecie World of Warcraft. Usprawnia nieco działanie mapy i sprawia, że wyświetla nam ona znacznie więcej przydatnych informacji, niż ta standardowo dostępna w grze. Po instalacji tego narzędzia uzyskujemy m.in. dostęp do współrzędnych, mamy możliwość przeglądania map dungeonów oraz battlegroundów w dowolnym momencie rozgrywki, widzimy dokładną lokalizację bossów, uzyskujemy dostęp do funkcji pozostawiania na mapie swoich notatek i tak dalej. Cartographer stanowi więc swoisty zbiór najważniejszych informacji jakie okażą się niesłychanie przydatne zarówno początkującym jak i bardziej zaawansowanym graczom.

Zapraszamy do pobrania dodatku Cartographer.