Najlepsze aplikacje dla dbających o zdrowie - nasze rekomendacje na lato 2021

Zdrowie jest jednym z najważniejszych aspektów naszego życia, a żeby Wam prościej było o nie dbać, zebraliśmy 5 najlepszych aplikacji.


Sleepsycle

Wszyscy wiemy, że sen jest ważny, ale jego fazy są nawet ważniejsze! Jeśli będzie Ci brakowało snu, Twoje ciało upomni się, zachoruje, ucierpi serce, układ krwionośny i zmieni się poziom cukru we krwi. Aplikacja Sleepcycle monitoruje jakość snu oraz tętno, ale jego najbardziej wyjątkową cechą jest to, że rano budzi Cię podczas konketnej fazy snu tak, żebyś po obudzeniu się czuł się wyspany. Aplikacja jest dostępna zarówno na Android jak i iOS.

fot. innocentstore.pl

Zdrowe zakupy

Ta aplikacja ułatwi Ci przejście na w pełni zbilansowaną i zdrową dietę. Jej głównym celem jest nauczenie Cię czegoś o produktach dostępnych w sklepach. Wystarczy zeskanować kod kreskowy, aby zobaczyć poziom wartości odżywczych produktu. Aplikacja jest dostępna zarówno na Android jak i iOS.

Zobacz również:

zdrowezakupy.pl

Happify

Stres jest przyczyną wielu chorób i wpływa na cały organizm - w tym serce, wątrobę, żołądek, cerę i inne. Aplikacja pomaga radzić sobie ze stresem, negatywnymi myślami, budować lepsze zdrowie emocjonalne oraz odporność na stres. Dostępna zarówno na Android jak i iOS.

innocentstore.pl

Fitatu

Jest to narzędzie dla osób, które postanowiły zmienić swój styl życia i potrzebują pomocy w odnalezieniu wiarygodnych informacji. Program pozwala uzyskać informacje o zawartości kalorii i składników odżywczych w spożywanych produktach, wprowadzać i monitorować pomiary ciała i ilości spożytej wody. Dodatkowo w bazie aplikacji zdrowotnej można znaleźć kilkaset ćwiczeń dla kobiet i mężczyzn.

fitatu.pl

Pierwsza Pomoc

Ta bezpłatna aplikacja stanowi kompendium wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy i czynności ratowniczych w nagłych sytuacjach. Zawarte w niej informacje są zgodne z najnowszymi wytycznymi. Znajdziesz w niej instrukcje postępowania w przypadku nagłego zatrzymania krążenia, oparzeń, utraty przytomności, zatruć, zadławień i innych. Oprócz tekstu producenci dodali również zdjęcia, filmy oraz dane kontaktowe placówek medycznych.

PierwszaPomoc

Polecamy: Aplikacje i Gry na iOS za darmo. Promocje, obniżki, przeceny

Źródło: googleplay.com, step2health.pl, innocentstore.pl